Witaj na Multi-Game.PL - Sieć serwerów Multiplayer

#1 << oker >>

Witam!
Zapraszam do czytania mojego pierwszego wywiadu z oker'em.

Anetka Język - Redaktor
oker - Rozmówca

Witaj. Cieszę się, że odważyłeś się zgłosić do wywiadu jako pierwszy Uśmiech Na początek przedstaw się Nam pokrótce.

Mam na imię Adrian, przeżyłem 14 wiosen. Mieszkam w dość wielkiej wsi, która nosi nazwę Roczyny. Jest ona położona niedaleko Wadowic, rodzinnego miasta Jana Pawła II. Interesuję się grami typu League of Legends, CS 1.6 oraz inne FPS.

A jakieś inne zainteresowania? Jakiś sport? Motoryzacja?

Moim największym dotychczas zainteresowaniem jest służba w policji. W przyszłości pragnę do niej wstąpić, a na czas teraźniejszy bawię się AMXX dla fantazji.

Co to znaczy dla fantazji? Dlaczego ciągnie Cie tak do policji? Na jakim stanowisku chciałbyś być?

Zacznijmy od tego czemu dla fantazji. Nie chcę sprzedawać paczek, zawsze to się wiąże z ryzykiem, a pieniądze mi szczęścia nie dadzą. Wolę próbować ciągle trudniejszych rzeczy w AMXX i dążyć do doskonałości.

Święta prawda, pieniądze szczęścia nie dają. Tak trzymaj Oczko

Do policji ciągnie mnie satysfakcja z pełnionej służby, adrenalina, ciągle coś nowego. Praca, w której się nie nudzisz. Wątpię, że mi się to zmieni, i będę miał takie nastawienie do innej pracy. Człowiek nie wybierze pracy z której będzie czerpał radość, to praca wybierze jego. Na początku prawdopodobnie pójdę do oddziału prewencyjnego, jak większość polskich policjantów. W niej będę starał się osiągnąć jak największą rangę, ale nie wliczam komendanta, bo byłoby za dużo obowiązków ;P

Mówisz, że nie chcesz się napracować. To rozumiem, że po gimnazjum wybierasz się do mundurówki?

No nie wiem napewno czy do mundurówki. W pobliżu nie ma lepszej szkoły mundurowej, ale jak będzie okazja to prawdopodobnie tak ;P Prawdopodobnie pójdę do technikum informatycznego, a po nim dokształcę się w zakresie prawa oraz psychiki.

Cieszę się, że mniej więcej wiesz co chcesz robić w przyszłości. Ja w twoim wieku nie wiedziałam, ale gastronomia to chyba to.  Masz rodzeństwo?

Tak, posiadam starszego brata, któremu w styczniu 2018 stuknie 18-stka. Jest też młodsze rodzeństwo - siostra i drugi brat. Czasem umieją narozrabiać. Jak się dorwą do mojego tableta mam zapewnione rozładowanie go xD

. No nie ma co się dziwić, dzieci lubią grać. No właśnie opowiedz jak trafiłeś na CS'a, Sieć?

Zacznijmy od teraźniejszej sieci 'Multi-Game.PL'. Początkowo nie zamierzałem wracać do CS'a po rocznej przerwie, lecz stwierdziłem, czemu nie przypomnieć sobie czasów z dobrego JB. Za moich czasów grałem na JB jednej sieci z nazwą prawilniaczki, która już nie istnieje.  Sprawdziłem aktualne serwery JB na CSSETTI. Zauważyłem ten serwer, nie było na nim ani za mało, ani za dużo ludzi. Na nim spotkałem Agenta 007. Dobrze się z nim grało. Zaproponował porozmawianie na TS3, lecz nie dałem w tedy rady. Następnego dnia wszedłem na TS'a i się rozkręciło. Wieczorem zapytał się mnie, czy potrafię pisać skrypty do MTA, bo ma pomysł na serwer. Powiedziałem mu, że niestety nie, ale zawsze mogę się nauczyć. Do CS'a zaciągnął mnie kolega. Czekaliśmy na E2 w grze MMORPG Margonem, więc zaproponował zagranie w "fajną gierkę". Dał mi linka do CSSETTI, pobrałem, nie patrząc na nazwę. Zaraz po pobraniu podał mi IP serwera FFA, na której była grana mapa Fy_Snow, moja dotychczas ulubiona mapa w CS'ie

Fy_snow jedna z lepszych map na Pb ❤ Opowiedz coś o swoim stanowisku na Sieci?

Moje stanowisko polega na wyłapywaniu cheaterów ze skarg oraz odbanowywaniu graczy, którzy dostali SS'y a nie używają wspomagaczy do gier. Jak się już do tego przyzwyczaisz, idzie to szybko i sprawnie, lecz czasami są cięższe sytuacje. Biorąc pod uwagę, że zawsze któryś z graczy może wstawić nam skargę z 3 demkami 30-minutowymi i po obejrzeniu całości zauważamy, że straciliśmy czas na czystego gościa. Dostałem się na nią rekrutacją. No, na początku nie było zbyt kolorowo, ale później zaczęło błyskać światło. Czasami trzeba się z 'Januszami' kłócić, którzy edytowali swoje SS'y, a nie znają podstaw sprawdzania czystości screenów i z tego powodu robią ciągłe błędy.

Janusz mistrz painta xd Życzę sukcesów w dalszym rozpatrywaniu demek i ssow. Jak oceniasz Sieć? Administrację oraz jej kontakt z użytkownikami? Co Ci się tu najbardziej podoba?

Dzięki wielkie, przyda się Oczko. Sieć jest bardzo, że tak to ujmę sympatyczna. Administracja ma świetny kontakt z użytkownikami, szczególnie TerroR. O Agencie nie można powiedzieć nic złego, tak samo o NoMercy'm. Najbardziej mi się podoba w tej sieci rzecz najważniejsza - klimat i atmosfera

Z tego co zauważałam to dużo śmieszkujecie Oczko Nie można się nudzić. Jest może co co chciałbyś zmienić na Multi-Game.pl?

Dużo rzeczy do zmiany nie ma, trzeba jeszcze popracować nad serwerem MTA. Brakuje mi tylko serwera jakiegoś COD 45k1

Zbliżamy się ku końcowi więc kilka szybkich pytań Uśmiech CS czy CS:GO?

Jest wielka różnica, upodobałem sobie dawniej CS, ale teraz porównywalne są.

Lato czy zima?

Lato

Ulubiony kolor?

Czerwony/niebieski

Kot czy pies?

Pies, ale tutaj dużego zdania nie mam.

Matematyka czy polski?

Porównywalne. Ale wolę bardziej matme

Tak jak ja  Chciałbyś dodać coś na koniec?

Nie ma co się rozpisywać. Najbardziej chciałbym zobaczyć wywiad twój z Agentem. Chciałbym pozdrowić Lemona, Agenta, NM oraz TerroR'a

Musi być obowiązkowo z Agentem, zrobię tak by był kolejny Oczko Od siebie dołączam pozdrowienia dla wszystkich Użytkowników Forum oraz dziękuję Ci za poświęcony czas Uśmiech Miłego wieczoru Oczko

Link do Zgłoszeń: -> KLIKNIJ TUTAJ <-

Ode mnie wielki + dla ciebie,
Wszystko jest przejrzyste, fajnie się czyta.

Mała propozycja, czy nie lepiej było by robić głosowań kogo by ludzie chcieli zobaczyć w następnym wywiadzie? Oczko

(16.06.2017, 18:26:44)TerroR napisał(a): Ode mnie wielki + dla ciebie,
Wszystko jest przejrzyste, fajnie się czyta.

Mała propozycja, czy nie lepiej było by robić głosowań kogo by ludzie chcieli zobaczyć w następnym wywiadzie? Oczko

No to przy kolejnym wywiadzie coś się wymyśli Oczko

Bardzo dobry wywiad.
Jestes najlepsza w tym co robisz :*

Trzymaj tak dalej <3 
Wielki +
[Obrazek: WnnHbIA.png]

Bardzo fajny wywiad
Wielki + Dla CIEBIE :*
Pozdro Pingwin69

Fajny wywiad łap +

Super +

Skocz do: