Multi-Game.PL
Rozwiązane Skarga na admina awp - Wersja do druku

+- Multi-Game.PL (http://multi-game.pl)
+-- Dział: Śmietnisko (http://multi-game.pl/forumdisplay.php?fid=139)
+--- Dział: Archiwum (http://multi-game.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+--- Wątek: Rozwiązane Skarga na admina awp (/showthread.php?tid=501)

Skarga na admina awp - matrix526 - 05-09-2019

1.nick: LINKIMASTER3000
2. admin
3. Lukson csgoatse.com
4.09.05 ok godziny 20-20:30
5.lego 3 bodajże \
6.Zapytałem dlaczego campi otrzymałem odpowiedź bo może a później groził mi banem za haxy pisał wszystko na chacie i jest na nagraniu Smile
7. https://www.youtube.com/watch?v=agJlwhzJGSk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3YoxO0pOmppPOAeVePCDXuBjEr-ca6gS3gwC1QhpIPXNwujFbPqVg1AwI

RE: Skarga na admina awp - ScreaMy - 05-09-2019

Od kiedy grozenie banem jest złe?
Ty nie raz kampiles i nic do Ciebie nie miałem to co mam napisać na Ciebie skargę czy zajebac ci bana?bo nwm ty wcale nikomu nie groziłes banem hmm

Bezsensu skargę tyle powiem grozenie banem haha może on tylko sobie za żartował

RE: Skarga na admina awp - matrix526 - 05-09-2019

(05-09-2019, 20:49 PM)ScreaMy napisał(a): Od kiedy grozenie banem jest złe?
Ty nie raz kampiles i nic do Ciebie nie miałem to co mam napisać na Ciebie skargę czy zajebac ci bana?bo nwm ty wcale nikomu nie groziłes banem hmm

Bezsensu skargę tyle powiem grozenie banem haha może on tylko sobie za żartował

W takiej sytuacji nie groziłem. i nie chodzi tu o campienie. I jak tak żartujesz to nie dziw się że niektórzy mają o tobie taką opinie. Pozdrawia

RE: Skarga na admina awp - ScreaMy - 05-09-2019

Wiesz jak sie nauczysz czytać to wtedy możemy pisać haha ty
Napisałem ze może on sobie zartowal a nie naucz sie czytać pozdrawiam

RE: Skarga na admina awp - matrix526 - 05-09-2019

(05-09-2019, 21:14 PM)ScreaMy napisał(a): Wiesz jak sie nauczysz czytać to wtedy możemy pisać haha ty
Napisałem ze może on sobie zartowal a nie naucz sie czytać pozdrawiam

"haha może on tylko sobie za żartował" no nwm dziwne te żarty macie Smile

RE: Skarga na admina awp - ThePhenomen - 05-09-2019

Witam zaczne to tak gracz Lukson notorycznie kampi a skoro to jest administrator to moze warto byloby przestrzegac regulaminu? 6. Zabronione jest nadmierne kampienie* - upomnienie/kick/ban do 1 dnia.
Po 2 Screamy uwazasz ze grozenie banem jest na miejscu? to widze chyba pierwsza serwerownia ktora tak uwaza zawsze grozenie banem bylo karane tak dla twojej wiedzy moze cos z tego wyciagniesz Wink Skarga bez sensu? dlaczego? bo administrator nie musi przestrzegac regulaminu? to po co wlasciwie jest regulamin skoro nawet administracja go nie przestrzega? Radze przemyslec to co napisales Screamy bo duzo tym nie osiagniesz. Pozdrawiam cieplutko

RE: Skarga na admina awp - ScreaMy - 05-10-2019

(05-09-2019, 22:27 PM)ThePhenomen napisał(a): Witam zaczne to tak gracz Lukson notorycznie kampi a skoro to jest administrator to moze warto byloby przestrzegac regulaminu? 6. Zabronione jest nadmierne kampienie* - upomnienie/kick/ban do 1 dnia.
Po 2 Screamy uwazasz ze grozenie banem jest na miejscu? to widze chyba pierwsza serwerownia ktora tak uwaza zawsze grozenie banem bylo karane tak dla twojej wiedzy moze cos z tego wyciagniesz Wink Skarga bez sensu? dlaczego? bo administrator nie musi przestrzegac regulaminu? to po co wlasciwie jest regulamin skoro nawet administracja go nie przestrzega? Radze przemyslec to co napisales Screamy bo duzo tym nie osiagniesz. Pozdrawiam cieplutko

Regulamin jest po to żeby każdy wiedział czego nie robić itp . Ja niennapisalwm ze grozenie banem jest na miejscu trzeba sie nauczyć czytać ze zrozumieniem ja pisałem z luksonem on napisal mi xe to było w formie żartu i też nie napisałem ze Lukson nie dostanie ostzezenia za to co zrobił 6 nadmienne kampienie na respie no jakoś nie widziałem tego na demku Kampienie zostaje zdefiniowane jako brak dynamicznej gry celowanie w jeden punkt dłużej niż kilkanaście sekund tyle mam do powiedzenia

skarga została przyjęta admin @ Lukson dostaje upomnienie

Temat Został: Rozwiązany
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skargi, sugestie, opinie przyjmuje ekipa forum.

[Obrazek: tematzamk_qwsnsnw.png]